O nas

4 rad – rozwiązania dla radiologii

Jesteśmy prężnie działającą spółką w zakresie rozwiązań dla radiologii. Spółka 4 RAD powstała w  oparciu o wieloletnią znajomość branży medycznej jej założycieli oraz pracowników. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie dostawy i instalacji systemów ultrasonograficznych, rentgenowskich, mammograficznych, tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego.

Współpracujemy z producentami, którzy są liderami branży. Oferujemy sprzęt medyczny najwyższej jakości oraz najwyższą technologię pozwalającą wykonywać diagnostykę na światowym poziomie.

To dzięki temu możemy oferować najlżejsze i najbardziej zaawansowane ścianki zdalnie sterowane, mammografy o dawce promieniowania zredukowanej o 60% z zachowaniem wysokiej jakości obrazu i wiele innych technologii, które gwarantują komfort pracy i badania oraz uzyskanie jak najlepszej informacji diagnostycznej.

Dbamy o pozytywne relacje z naszymi kontrahentami, oferując im najwyższe standardy obsługi. Najważniejsze dla nas są zadowolenie i satysfakcja klienta, które owocują współpracą opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku – to wartości jakimi się kierujemy.

Oferujemy kompleksową pomoc i doradztwo w zakresie tworzenia nowych pracowni diagnostycznych na każdym etapie: wyboru produktu, finansowania, przygotowania instalacji, prac budowlanych, instalacji oraz odbioru. Dzięki wieloletniej pracy w sektorze sprzętu medycznego oraz doświadczeniu w tej dziedzinie uczestniczymy w wyborze optymalnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta oraz usług medycznych realizowanych na polskim rynku.

W zakresie obsługi posprzedażowej zapewniamy szkolenia produktowe i diagnostyczne, aby dostarczony przez nasz sprzęt był w pełni wykorzystany i służył zarówno naszym klientom jak i pacjentom. W ramach współpracy oferujemy bezpłatną aktualizację oprogramowania, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz okresowe przeglądy aparatury medycznej.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Dołożymy wszelkich starań aby dołączyli Państwo do grona naszych zadowolonych Klientów oraz pozostali we współpracy z nami przez długie lata.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania następujących producentów:

 

GMM:

 

Światowy lider rynku RTG w klasie telekomando (ścianki zdalnie sterowane). Firma GMM ściśle specjalizuje się w segmencie aparatury rentgenowskiej od prawie 60 lat.

Współpraca produkcyjna z takimi gigantami, jak Siemens a później GE, która zaowocowała wzniesieniem standardów jakości obrazowania i produkcji do najwyższego światowego poziomu. Uczyniło to z GMM światowego lidera w kategorii systemów zdalnie sterowanych (ścianki telekomnado) i cyfrowych zestawów radiograficznych.
W 2009 roku firma GMM przejęła 3 firmy produkujące sprzęt rentgenowski: MT, Mecall, IMD. Celem tego strategicznego posunięcia jest poszerzenie oferty produktowej i konsolidacja rynku rentgenowskiego.

Od samego początku działalności GMM stawia na rozwój produktów, kierując się przede wszystkim satysfakcją klienta i dbałością o środowisko naturalne. Produkty rozwijane są tak, aby ich obsługa była maksymalnie prosta, a otrzymywana informacja diagnostyczna była jak najwyższej jakości. Dla GMM ważny jest także komfort i ergonomia pracy obsługi oraz maksymalnie niska dawka pochłonięta przez pacjenta.

 

United Imaging

 

United Imaging Healthcare jest innowacyjną firmą medyczną, założoną w 2011 roku w Szanghaju. Centra R&D firmy znajdują się w Chinach, USA i innych regionach świata. Ponad 40% z 5.000 osób zatrudnionych w organizacji to pracownicy naukowi związani z ośrodkami badawczymi.

W oparciu o głębokie zrozumienie potrzeb pacjentów oraz lekarzy, United Imaging produkuje pełną gamę zaawansowanych produktów medycznych do diagnostyki obrazowej. Oferta obejmuje także innowacyjne systemy informatyczne oraz inteligentne rozwiązania IT dla sektora medycznego. Z produktów United Imaging i rozwiązań korzysta obecnie 3.000 szpitali na całym świecie. Teraz są dostępne również w Polsce!

 

Planmed

 

Planmed od ponad 20 lat specjalizował się w produkcji mammografów. Dzięki tej specjalizacji mammografy marki Planmed od lat cieszą się uznaniem diagnostów na całym świecie, czego potwierdzeniem jest fakt, że Planmed zajmuje 4 miejsce na świecie pod względem sprzedaży mammografów (zaraz za takimi gigantami, jak GE, Hologic i Siemens).

Źródłem sukcesu Planmedu jest podejście do produktu, uwidocznione w haśle: Excellence in mammography, zgodnie z którym optymalny mammograf powinien:

  • oferować najlepszą technologię, która przekłada się na najwyższą jakość diagnostyczną
  • być ergonomiczny, prosty w obsłudze i kompaktowy (niewielkie wymiary)
  • przyjazny dla pacjentki (maksymalnie mała dawka promieniowania i redukcja dyskomfortu spowodowanego badaniem).

W polityce firmy czołowe miejsce zajmują takie wartości, jak najwyższa jakość i dbałość o ochronę środowiska, czego potwierdzeniem są certyfikaty ISO (ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001).

Instagram:

Response code is 429. Body: Unknown body format Something went wrong. Please report issue.

Poznaj Wszystkie produkty z naszej oferty: